تبلیغات
گنجینه موسیقی ایرانی - برنامه های تکنوازان

برنامه های تکنوازان

نویسنده : فرهاد اردكانی یکشنبه 1 اسفند 1389 03:38  •   

با درود و سلام به پیشگاه دوستان و سروران گرامی و بازدیدکنندگان تارنمای گنجینه موسیقی ایرانی. 
برنامه تکنوزان نیز به صورت تقریبن کامل در تارنما گذاشته شد. نکته قابل گفتن این که در شماره های پایانی، بسیاری از برنامه ها را چون بنده نداشته ام قابل دریافت نیست. البته در برخی شماره های نخستین آن هم برنامه ها بدون اعلام است و شاید برخی نیز اشتباه باشند. به هر روی چون بنده این روزها گرفتاری زیاد دارم و کمی هم بی حوصله هستم امکان اینکه بررسی ریزتری کنم و نمونه های گوناگون را مقایسه کنم، نبود. باری، پوزش بنده را بپذیرید. حتمن تلاش میکنم تا برنامه هایی را که نیست پیدا کرده و در دسترس بگذارم.

چند نکته:

1- برخی از دوستان اعلام کرده اند که برخی پیوندها خراب است و قابل دریافت نیست. البته احتمال دارد این مشکل بخاطر خود تارنمای فورشیر باشد. و شاید هم چون با نرم افزار آپلودی که خود فورشیرد گذاشته، کار باگزاری یا آپلود انجام شده برخی برنامه ها مشکل پیدا کرده. بگذریم از قطعی های نفس گیر اینترنت. بنده تمام موردهای تذکر داده شده دوستان را یادداشت کرده و در نخستین مجال ویرایش خواهم کرد.
2- بازدیدکنندگان گرامی گاهی درخواست برنامه ها روی لوح فشرده(DVD) را دارند که باید عرض کنم فعلن رسیدگی به چنین درخواستی برای بنده ممکن نیست. هرچند هدف و آرمان بنده نیز اینگونه نبوده و بنای کار ما این بوده تا برنامه ها بصورت آزاد و با حجم کم و کیفیت مناسب در دسترس کاربران اینترنت باشد. دوستان بزرگواری در تارنماها و تارنگارهای دیگر هستند که زحمت این کار را می کشند و برنامه های را روی لوح فشرده به علاقه مندان میدهند.
3- در این چند روز شمار زیادی از بازدیدکنندگان برای بنده پیام گذاشته اند که پیوندها فیلتر شده. راستش بنده هرچه گشتم سایت با فضای مناسب برا بارگزاری پیدا نکردم. و برداشت بنده اینگونه است که حساب کاربری یا اکانت بنده و چندتن دیگر از همکاران فیلتر شده و شامل همه کاربران تارنمای فورشیرد نیست چون زیاد دیدم که آزاد و بدون مشکل بوده اند. این هم از دست مریزاد ما و امثال ما. فعلن از همان روشی که عرض کردم برنامه ها را دریافت کنید تا ببینیم چه باید کرد. شاید بهتر باشد فضا خریداری کنم تا در صورت فیلتر شدن دست کم سرعت دریافت بالا باشد. یا برنامه ها را روی فضای FTP  شخصی بریزم که همه اینها هزینه بالایی دارد. البته باید فکر اساسی کرد با توجه به اینکه کاربری فورشیرد بنده هم در تاریخ 26/7/2011 به پایان میرسد. لطفن دوستان اهل فن راهنمایی کنند که واقعن در تاریخ درج شده حساب کاربری تمام شده و پیوندها غیر قابل دسترسی است یا خیر؟
4- به یاری خدا بزودی برنامه های موسیقی ایرانی هم گذاشته خواهد شد و بعد از آن قصد دارم تا کارهای خوب این 3دهه معرفی شوند و البته برنامه های دیگری هم در نظر دارم که بعدن عرض خواهم کرد.
با سپاس از همراهی شما


آخرین ویرایش: شنبه 12 شهریور 1390 23:23

پنجشنبه 23 تیر 1390 16:39
جناب آقای اردکانی ، واقعآ نمی دانم باچه لحن وزبانی از زحمات ، ذوق وقریحه جنابعالی تشکر و قدردانی نمایم، بویژه توجه عمیق و تلاش در زمینه حفظ فرهنگ و موسیقی کشور و نیز ارتقای آگاهی علاقمندان آن ، بسیار قابل تقدیر است . بنده بنوبه خود ازهمت و اراده جنابعالی سپاسگزارم.
پنجشنبه 12 اسفند 1389 11:27
سلام
عنوان پست جدید: بمناسبت سالروز تولد استاد بیژن ترقی...
موفق باشید
دوشنبه 9 اسفند 1389 20:12
درود بر شما دوست عزیز
من در وبلاگم مطلب کوتاهی درباره اخلاق و اصول اخلاقی از دیدگاه دین زرتشت نوشتم لطفا" اگر مایل هستید آن مطلب را بخوانید و دیدگاهتان را بیان کنید.
با تشکر از شما دوست عزیز
دوشنبه 2 اسفند 1389 20:30
باسپاس فرهاد جان خسته نباشی. ازینکه این وبلاگ همچون گلهای رنگارنگ روزبروز پر از تازگی و شادابی میشود مرهون کوششهای بی چشمداشت تو نازنین است که اینچنین از گلها باغبانی میکنی.زنده باد ایران و ایرانی